O firmie


Witamy na naszej stronie internetowej. Dzięki ponad 25-letniej działalności jesteśmy jednym z największych dystrybutorów profesjonalnych wyposażenia sklepu w Polsce. Od początku naszego istnienia zdobywamy cenne doświadczenie podejmując się trudnych i skomplikowanych realizacji.

Głównym obszarem naszych działań jest nowe i używane wyposażenie sklepów oraz lokali gastronomicznych w najwyższej jakości meble sklepowe, urządzenia chłodnicze oraz profesjonalne sprzęty i akcesoria gastronomiczne.

Dzięki najwyższej jakości świadczonych przez nas usług cieszymy się zaufaniem szerokiego grona klientów. Fachowe doradztwo przy wyborze naszych produktów zapewnia 100% satysfakcji z zakupów, a wieloletnia współpraca z dostawcami sprawia, że oferowane przez nas wyposażenie sklepów, w tym urządzenia chłodnicze i meble sklepowe cechuje najwyższa jakość i najniższa cena.

Jako profesjonaliści doskonale wiemy jak wysokie są wymagania szeroko rozumianego sektora wyposażenia sklepów i jesteśmy w stanie je zaspakajać. Rzetelność, terminowość, profesjonalizm i kompleksowość to cechy, które są najbardziej doceniane przez naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom, dlatego przygotowana przez nas oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sklepów i lokali gastronomicznych.

W naszym asortymencie znajdują się między innymi nowoczesne meble sklepowe, urządzenia chłodnicze oraz grzewcze, a także akcesoria cukiernicze, barowe i cateringowe oraz urządzenia oraz meble po regeneracji. Jesteśmy przekonani, że dzięki doskonałej jakości, estetycznemu wyglądowi, trwałości i funkcjonalności proponowane przez nas produkty sprostają nawet najwyższym zadaniom współczesnym marketom. Serdecznie zachęcamy do współpracy i polecamy wyposażenie sklepów, w tym urządzenia chłodnicze i gastronomiczne z naszego asortymentu.

ZAPRASZAMY DO NASZEJ SIEDZIBY GDZIE ZNAJDĄ PAŃSTWO 1 500M EKSPOZYCJI!

wystawa