Szukaj
Close this search box.

1001 urządzeń od ręki.

NOWE i UŻYWANE!
W naszej siedzibie, gdzie na powierzchni 1 500 m/kw, można obejrzeć oraz zakupić “na już” większość asortymentu z kategorii wyposażenie sklepów! Na stanie magazynowym posiadamy ok 500 urządzeń chłodniczych oraz mroźniczych takich jak lady chłodnicze, regały chłodnicze, szafy chłodnicze, zamrażarki, szafy mroźcznie, witryny cukiernicze oraz sałatkowe, ok 500 m regałów metalowych sklepowych, kilkadziesiąt regałów piekarniczych, regałów warzywniczych, regałów monopolowych, boksów kasowych, ok 250 urządzeń gastronomicznych takich jak krajalnice do mięsna i wędlin, krajalnice do serów, krajalnice do pieczywa, maszynki do mielenia mięsna, pakowarki próżniowe – i wiele innych!

Wyposażenie sklepów które posiadamy na magazynie, pozwoli w bardzo krótkim czasie zaadaptować niemalże każdą powierzchnię!

Głównym obszarem naszych działań jest nowe i używane wyposażenie sklepów oraz lokali gastronomicznych w najwyższej jakości meble sklepowe, urządzenia chłodnicze oraz profesjonalne sprzęty i akcesoria gastronomiczne. Dzięki najwyższej jakości świadczonych przez nas usług cieszymy się zaufaniem szerokiego grona klientów. Fachowe doradztwo przy wyborze naszych produktów zapewnia 100% satysfakcji z zakupów, a wieloletnia współpraca z dostawcami sprawia, że oferowane przez nas wyposażenie sklepów, w tym urządzenia chłodnicze i meble sklepowe cechuje najwyższa jakość i najniższa cena. Doskonale wiemy jak wysokie są wymagania szeroko rozumianego sektora wyposażenia sklepów i jesteśmy w stanie je zaspakajać. Rzetelność, terminowość, profesjonalizm i kompleksowość to cechy, które są najbardziej doceniane przez naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom, dlatego przygotowana przez nas oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sklepów i lokali gastronomicznych. W naszym asortymencie znajdują się między innymi nowoczesne meble sklepowe, urządzenia chłodnicze oraz grzewcze, a także akcesoria cukiernicze, barowe i cateringowe oraz urządzenia oraz meble po regeneracji. Jesteśmy przekonani, że dzięki doskonałej jakości, estetycznemu wyglądowi, trwałości i funkcjonalności proponowane przez nas produkty sprostają nawet najwyższym zadaniom współczesnym marketom. Serdecznie zachęcamy do współpracy i polecamy wyposażenie sklepów, w tym urządzenia chłodnicze i gastronomiczne z naszego asortymentu.

ZAPRASZAMY DO NASZEJ SIEDZIBY GDZIE ZNAJDĄ PAŃSTWO 1 500M EKSPOZYCJI!

Grupa ZIMEX Sp. z o.o.
Rokosz 3
62-400 Słupca
Nip: 667-176-53-65

Copyright 2023

Realizacja: Rabanet.pl