Szukaj
Close this search box.

O firmie

Witamy na naszej stronie internetowej. Dzięki ponad 30-letniej działalności jesteśmy jednym z największych dystrybutorów oferujących wyposażenie sklepów, marketów oraz gastronomii. Od początku naszego istnienia zdobywamy cenne doświadczenie podejmując się trudnych i skomplikowanych realizacji. Głównym obszarem naszych działań jest nowe i używane wyposażenie sklepów w tym: Lady chłodnicze, Regały chłodnicze, Witryny cukiernicze, Szafy chłodnicze, Zamrażarki, Boksy kasowe, Regały sklepowe metalowe, Regały piekarnicze, Regały warzywnicze, Regały monopolowe, Krajalnice, Wózki sklepowe oraz ogromną ilość Akcesoriów.

Dzięki najwyższej jakości świadczonych przez nas usług cieszymy się zaufaniem szerokiego grona klientów. Fachowe doradztwo przy wyborze naszych produktów zapewnia 100% satysfakcji z zakupów, a wieloletnia współpraca z dostawcami sprawia, że oferowane przez nas wyposażenie sklepów, w tym urządzenia chłodnicze i meble sklepowe cechuje najwyższa jakość i najniższa cena. Jako profesjonaliści doskonale wiemy jak wysokie są wymagania szeroko rozumianego sektora wyposażenia sklepów i jesteśmy w stanie je zaspakajać.

Rzetelność, terminowość, profesjonalizm i kompleksowość to cechy, które są najbardziej doceniane przez naszych klientów.

Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom, dlatego przygotowana przez nas oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sklepów i lokali gastronomicznych. W naszym asortymencie znajdują się między innymi nowoczesne meble sklepowe, urządzenia chłodnicze oraz grzewcze, a także akcesoria cukiernicze, barowe i cateringowe oraz urządzenia oraz meble po regeneracji.

Bardzo dużym atutem naszej firmy jest nowoczesna ekspozycja oraz magazyn wyposażenia sklepów, urządzeń chłodniczych, regałów sklepowych metalowy oraz urządzeń gastronomicznym.

Jesteśmy przekonani, że dzięki doskonałej jakości, estetycznemu wyglądowi, trwałości i funkcjonalności proponowane przez nas produkty sprostają nawet najwyższym zadaniom współczesnym marketom. Serdecznie zachęcamy do współpracy i polecamy wyposażenie sklepów, w tym urządzenia chłodnicze i gastronomiczne z naszego asortymentu.

 

ZAPRASZAMY DO NAJWIĘKSZEJ EKSPOZYCJI GDZIE ZNAJDĄ PAŃSTWO 1 500m/kw WYPOSAŻENIA SKLEPÓW, MARKETÓW ORAZ GASTRONOMII!

salon zimex akcesoria wyposażenie sklepów

Grupa ZIMEX Sp. z o.o.
Rokosz 3
62-400 Słupca
Nip: 667-176-53-65

Copyright 2023

Realizacja: Rabanet.pl