OŚWIETLENIE

Oferujemy systemy wyróżniające się pełną równomiernością światła i brakiem cieni. Nasze oświetlenie LED doskonale sprawdza się w piekarniach, cukierniach, delikatesach mięsnych lub rybnych, a także na stoiskach warzywnych, garmażeryjnych czy alkoholowych.

Do składania zamówień na oświetlenie LED zachęcamy właścicieli delikatesów oraz stoisk mięsnych, rybnych, ogólnobranżowych lub alkoholowych, piekarni i cukierni, sklepów ze zdrową żywnością (eko/bio), a także salonów jubilerskich. Z chęcią pomagamy naszym Klientom w doborze systemu. Zapraszamy do zapoznania się katalogiem naszych produktów.

CO WYRÓŻNIA NASZE OŚWIETLENIE?

Wszystkie projekty tworzymy sami „od A do Z”, stawiając duży nacisk na innowacyjność. Oferujemy m.in. profesjonalne oświetlenie krawędziowe na bilbordy, banery czy szyldy. Oferujemy moduły LED reklam z serii Smart Edge Light, które mierzą napięcie i mają funkcję autoregulacji. Jest to obecnie jedyne takie rozwiązanie na rynku. Na szczególną uwagę zasługuje seria Backlight LED, czyli tzw. oświetlenie plecowe do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego. Podobnie jak i Smart Edge Light, moduły te nie mają konkurencji pod względem jasności.

Nasze systemy doceniane są za wysoką jakość ich wykonania. Nie stwarzają one zagrożenia dla zdrowia. Osoby pracujące przy oświetleniu LED nie mają problemów z bólami głowy i migrenami. Światło wyróżnia się niskim poziomem rażenia i całkowitą eliminacją efektu migotania.

 

Oferujemy też lampy zewnętrzne, które służą do oświetlania elewacji budynków. Światło pomaga wyeksponować detale architektoniczne i zwiększa atrakcyjność całego obiektu. Oprócz oświetlenia LED dostarczamy także systemy i akcesoria światowych liderów tej branży. Oferujemy m.in. zasilacz LED Mean Well LRS-100-12 – uniwersalny zasilacz modułowy w metalowej obudowie. Doskonale nadaje się do różnych systemów oświetlenia LED takich, jak taśmy, lampy czy projektory.

 

Systemy oświetlenia LED to powszechnie stosowane narzędzia zwiększające sprzedaż. Wpisujące się w charakterystykę miasta ekspozycje spotkamy już w całej Polsce. Dzięki dedykowanemu oświetleniu LED każdy ma możliwość wyróżnić swoją przestrzeń handlową.

Proponowane przez nas lampy LED to produkty całkowicie autorskie. Stworzone z myślą o konkretnej branży i do niej dostosowane. Naszym projektom przyświecają zasady minimalizmu, który przekładamy również na wygląd lamp. Stosujemy źródła LED o najwyższej skuteczności i możliwie najniższym poborze mocy elektrycznej. Dzięki temu instalacje są niezwykle efektywne, dopasowane do charakteru wnętrza i nie narażają właścicieli na wzrost opłat za energię elektryczną.

Jakie oświetlenie LED oferujemy?

-oświetlenie LED do sklepu

– oświetlenie LED do delikatesów

– oświetlenie LED do piekarni

– oświetlenie LED do cukierni

– oświetlenie LED do salonu jubilerskieg

– oświetlenie LED do fasad budynków

– oświetlenie LED do przemysłu

– oświetlenie LED do handlu

– oświetlenie LED na indywidualne zamówienie

Dowiedz się więcej

Grupa ZIMEX Sp. z o.o.
Rokosz 3
62-400 Słupca
Nip: 667-176-53-65

Copyright 2023

Realizacja: Rabanet.pl